bytes.cat

La wiki d'FP d'informàtica

Eines de l'usuari

Eines del lloc


Barra lateral

ASIX Administració de Sistemes Informàtics i Xarxes
Tots els mòduls del cicle
MP01 Implantació de sistemes operatius
Totes les UFs del modul
MP02 Gestió de bases de dades
Totes les UFs del modul
MP03 Programació bàsica
Totes les UFs del modul
MP04 Llenguatges de marques i sistemes de gestió d'informació
Totes les UFs del modul
MP05 Fonaments de maquinari
Totes les UFs del modul
MP06 Administració de sistemes operatius
Totes les UFs del modul
MP07 Planificació i administració de xarxes
Totes les UFs del modul
MP08 Serveis de xarxa i Internet
Totes les UFs del modul
MP09 Implantació d'aplicacions web
Totes les UFs del modul
MP10 Administració de sistemes gestors de bases de dades
Totes les UFs del modul
MP11 Seguretat i alta disponibilitat
Totes les UFs del modul
MP12 Formació i orientació laboral
Totes les UFs del modul
MP13 Empresa i iniciativa emprenedora
Totes les UFs del modul
MP14 Projecte
Totes les UFs del modul
DAM Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma
Tots els mòduls del cicle
MP01 Sistemes informàtics
Totes les UFs del modul
MP02 Bases de dades
Totes les UFs del modul
MP03 Programació bàsica
Totes les UFs del modul
MP04 Llenguatges de marques i sistemes de gestió d'informació
Totes les UFs del modul
MP05 Entorns de desenvolupament
Totes les UFs del modul
MP06 Accés a dades
Totes les UFs del modul
MP07 Desenvolupament d’interfícies
Totes les UFs del modul
MP08 Programació multimèdia i dispositius mòbils
Totes les UFs del modul
MP09 Programació de serveis i processos
Totes les UFs del modul
MP10 Sistemes de gestió empresarial
Totes les UFs del modul
MP11 Formació i orientació laboral
Totes les UFs del modul
MP12 Empresa i iniciativa emprenedora
Totes les UFs del modul
MP13 Projecte de síntesi
Totes les UFs del modul
MPDual Mòdul Dual / Projecte
DAW Desenvolupament d’aplicacions web
Tots els mòduls del cicle
MP01 Sistemes informàtics
Totes les UFs del modul
MP02 Bases de dades
Totes les UFs del modul
MP03 Programació
Totes les UFs del modul
MP04 Llenguatge de marques i sistemes de gestió d’informació
Totes les UFs del modul
MP05 Entorns de desenvolupament
Totes les UFs del modul
MP06 Desenvolupament web en entorn client
Totes les UFs del modul
MP07 Desenvolupament web en entorn servidor
Totes les UFs del modul
MP08 Desplegament d'aplicacions web
Totes les UFs del modul
MP09 Disseny d'interfícies web
Totes les UFs del modul
MP10 Formació i Orientació Laboral
Totes les UFs del modul
MP11 Empresa i iniciativa emprenedora
Totes les UFs del modul
MP12 Projecte de síntesi
Totes les UFs del modul
SMX Sistemes Microinformàtics i Xarxes
Tots els mòduls del cicle
MP01 Muntatge i manteniment d’equips
Totes les UFs del modul
MP02 Sistemes Operatius Monolloc
Totes les UFs del modul
MP03 Aplicacions ofimàtiques
Totes les UFs del modul
MP04 Sistemes operatius en xarxa
Totes les UFs del modul
MP05 Xarxes locals
Totes les UFs del modul
MP06 Seguretat informàtica
Totes les UFs del modul
MP07 Serveis de xarxa
Totes les UFs del modul
MP08 Aplicacions Web
Totes les UFs del modul
MP09 Formació i Orientació Laboral
Totes les UFs del modul
MP10 Empresa i iniciativa emprenedora
Totes les UFs del modul
MP11 Anglès
Totes les UFs del modul
MP12 Síntesi
Totes les UFs del modul
CETI Ciberseguretat en Entorns de les Tecnologies de la Informació
Tots els mòduls del cicle
CiberOT Ciberseguretat en Entorns d'Operació
Tots els mòduls del cicle
autors

Autors en aquesta wiki

General Statistics

NameCreatesEditsMinor editsDeletesRevertsContributions
(enrique_mieza_sanchez)651066519121653
ENRIC MIEZA SANCHEZ641119364641557
ALBERT PALACIOS JIMENEZ23130002155
Òscar Sòria1144000145
Carlos Marín2131000133
FRANCESC PERALTA LLORENS17900080
RAQUEL ALAMAN NAVAS27501078
Isaac Gonzalo Rivero27301177
Juan José Hernández16070068
Joan Iglesias16600067
CARLOS GARCIA CALVO15700058
OSCAR GUEVARA MARIN34302048
Toni Dueñas13910243
JORDI GUAL PURTI13900040
LUIS FERNANDO FERRERES MANGRIÑAN19280038
LEANDRO HERNAN ZABALA IGLESIAS12970037
MIKEL LOPEZ VILLARROYA13221137
CLARA CABRERA MESEGUER13400035
Montserrat Castellarnau13100032
Miquel Àngel Amorós12440029
JORDI SELGA RUIZ12700028
MANUEL JOSE MOLES CANAL32110025
MARIA ROSER SALIETTI ANGLARILL12200023
EVA BARBEITO ANDRADE21800020
JOAN HIERRO MULET11900020
LINO DE LA MUÑOZA MUÑOZ11600017
XAVIER FIBLA AGUSTIN11500016
ARMANDO MATA URBANEJA11310015
M. ISABEL MADUEÑO RUIZ11400015
JOSEP LLADONOSA CAPELL4540013
PATRICIA CARBAJO FLORES21001013
PERE ERMENGOL BOTA ARQUE4810013
FRANCISCO GARCIA CARRASQUILLA11200013
FEDERICO JEREZ JIMENEZ-ORTIZ01100011
DAVID LOZANO11000011
TONI HORTAL MARTINEZ1900010
Lidia Alós062008
BERTA LOPEZ OROMI150006
ERNESTO MEIRAS CAPELLA050005
ROGER SANCHEZ YUSTE140005
Josefina Llaberia140005
(juan_rodriguez_bellido)040004
Enric030003
SERGI PONS LUIS120003
PABLO JOSE TOME MANSILLA120003
LLUIS VILA RUBIO020002
MIGUEL ANGEL PEREZ PEREZ110002
Miguel Ángel Palomino100001
MAURICI MODOL100001
MATEU YABAR VALLES010001
(daniel_herrera_puente)010001
Xavier Gómez100001
JORGE GIL SIMON100001

Estadístques darrer any

Yearly Contributions

autors.txt · Darrera modificació: 2023/07/05 19:27 per enric_mieza_sanchez